Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

S naším online Magazínom budete, čo sa týka sveta analógovej fotografie a života, v obraze. Nájdete tu: aktuálne správy, súťaže so skvelými cenami, akcie, články od komunity a od nás, LomoMiesta, recenzie analógových filmov a fotoaparátov, ako aj šikovné tipy v Tipsteroch sekcií. Ste v Lomography nováčikovia alebo pre nás chcete písať? Tu sa dozviete viac.

Novinky

Kouzlo nového Petzvalu

Kouzlo nového Petzvalu Lomography x Zenit Petzval Lens nás nikdy nepřestane bavit. Tento mosazný krasavec představuje moře fotografických příležitostí. A to také proto, že jej lze používat společně s analogovými i digitálními fotoaparáty. Ještě více experimentu a zábavy si s ním užijete s výměnnými clonovými destičkami, které jsou součástí balíčku. Ten si nyní můžete předobjednat! Tak čtěte dál a sledujte Petzval v akci.

Lomography nováčik?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Pýtate sa čo do kelu to Lomography vôbec je? Pomôžeme vám zoznámiť sa s históriou Lomography a tiež vám ukážeme výhody spojené s pridaním sa k našej komunite. Môžete sa tiež prihlásiť na odber informácií prostredníctvom nášho newslettera.

Chcete pre Lomography písať?

Pohrabte sa v našom Archíve

Explore our Archive

Každý článok, ktorý sa kedy objavil na Lomography.com, nájdete tu, v našom obrovskom archíve! Smelo do toho, pohrabte sa v ňom.