Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Predstavujeme Lomo Life Books - dve dekády analógvej lásky

Boli sme oslovení jedným z najrenomovanejších svetových vydavateľstiev Thames and Hudson. Ponuka znela vytvoriť dvojzväzkovú kazetu na počesť 20tych narodenín Lomografie, ktorá by mapovala jej históriu.

Tieto dve knihy v pevnej väzbe obsahujú množstvo exkluzívnych fotografií a vracajú sa k najvýznamnejším okamihom celej Lomography komunity. The Lomo Life Book je dvojzväzkovým dielom, ktoré odráža všetko analógové snaženie za posledné dve dekády.

Zväzok 1 ‘Fotoaparáty’: Všetko spolu na jednom mieste vôbec po prvý raz. Každý Lomo fotoaparát, ktorý sme vynašli, prerobili alebo vypustili do sveta!

Zväzok 2 ‘Príbeh’: Exkluzívny, nikdy nezverejnený materiál priamo z naších archívov. Objav celý príbeh od počiatkov lomografického hnutia.

Nahliadnite trošku …

Vytlačené na 2 rôznych vysoko kvalitných druhoch papiera a prezentované v úhľadnom kartónovom púzdre. Krásne dizajnovaný zberateľský kus vzdáva hold dvom desaťročiach analógového života.

Kúp si Lomo Life Books | Navštív Lomography 20 Years stránku

napísal/a shhquiet a preložil/a tomasgal

No comments yet, be the first

Read this article in another language

Originálna verzia článku bola napísaná po: English. Dostupný je aj po: Português, Spanish, Nederlands, 한국어, 日本語, Deutsch & Français.