Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Na Lomofotkách vyzerá každý skvele

Na Lomofotkách vyzerá každý skvele. Jeden z dôvodov, prečo svoje fotky rada zverejňujem na Lomography, je, že sme tu ako jedna veľká rodina závislá na lome. Každý vyzerá skvele a prirodzene - sme, kto sme a na našich milovaných Lomofotkách je to aj vidieť.

Nie sme žiadne supermodelky alebo supermodeli, nie sme ani profesionálni fotografi. Lomografia je však naša vášeň. Rada si pozerám autoportréty našich lomografistov. Rada vidím, ako sa na mňa z lomofotiek smejú ich rodiny a kamaráti. Rada si pozerám Lomo-Módu, Lomo-Džentlmenov, Lomo-Dámy, Lomo-Páry, Lomo-Rodiny, Lomo-Deti a Lomo-Starkých.

Foto od lakandula

Niekedy si myslím, že naši milí lomografisti, sú tie najlepšie tváre, ktoré by mali Lomography reprezentovať – lepšie než nafotiť nejakého najatého umelca, supermodelku alebo športovca. Pustime sa teda do ‘práce’ a pozrime si našich milovaných lomografistov, ktorí sú tými najlepšími modelmi a modelkami.

Lomo-Móda: Móda má skvelý potenciál, ale keď Lomo a móda spoja svoje sily, účinok je ešte silnejší. Je jedno, či ide o niečo jednoduché ako napr. biele tričko a rifle, alebo niečo celkom iné, ako napr. dobový alebo maškarný kostým. Lomo-móda má štýl a ducha a preto nikdy nesklame.

Lomo-Džentlmeni: Porzime sa na všetkých tých pekných, štýlových a dobre vyzerajúcich mužov.

Lomo-Dámy: Naše pôvabné, milé, zlaté, pekné, sexy a pohodové dámy. Dámy s fotoaparátom v ruke, sú akési kúzelnejšie, že?

Lomo-Páry: Naši milí Lomografisti nezaváhjú ani na moment a podelia sa s nami aj o skvelé momenty s partnerom. Milé a romantické.

Lomo-Rodina: Lomography je vždy plné radosti. Skvelé okamihy strávené v kruhu vysmiatej rodiny, mi vždy dokážu spríjemniť deň.

Lomo-Deti: Všetky deti a bábätká sú neodolateľné. Rodičia majú radi lomo a deti majú tiež radi lomo. Skvelé, však? Samozrejme, že nám tu nechýbajú ani fotky fotené našimi rozkošnými lomo-deťmi. Pozrime sa na to, čo tieto deti videli cez hľadáčiť!

Lomo-Starkí: Pri skvelom modele nerozhoduje vek, váha ani tvár, ale to či je mladý dušou a ako sa stavia k životu. Na lomofotkách vyzerajú starkí skvele, verte mi.

Každý je skvelý model. Na lomofotkách nemáme čo skrývať. Sme, kto sme a to najlepšie z nás najlepšie ukáže klasický analógový fotoaparát.

napísal/a yokekei a preložil/a sharkteeth

No comments yet, be the first

Read this article in another language

Originálna verzia článku bola napísaná po: English. Dostupný je aj po: Türkçe, 中文(简体版), Deutsch, 中文(繁體版) & Português.