Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Umelec a zrkadlá

Nenapadne ťa zamyslieť sa niekedy, kto kontroluje zubárove zuby, poskytne masérke masáž, a kto odfotí fotografa? Na moju poslednú hádanku odpovedajú tieto čiernobiele autoportréty umelcami v zrkadlách, zvýrazňujúce autorovu sebadôveru, kreativitu a dokonca jeho vybavenie.

Nie je vždy jednoduché začleniť fotografovu tvár s jeho menom keďže väčšina by radšej zostala za objektívom ako pred ním. Takže je pozoruhodné vidieť týchto umelcov fotografie dokumentujúcich samých seba v svojom živle.

Namiesto vloženia tváre k menu, je skvelé vidieť typ fotoaparátu, ktorý si fotograf pre záber zvolil. Dokážeš ich rozoznať?

Ešte zaujímavejšia je úroveň intimity v týchto autoportrétoch. Niektorý radšej fotili na samotke, zatiaľ čo iný začlenia do snímku aj inú postavu.

Prečo nám tiež neukážeš svoje najlepšie čiernobiele autoportréty v zrkadlách na Super Selfies ? :-)

Uč sa od najpozoruhodnejších mien fotografie. Sleduj Amerických umelcov a Lekcie od fotografa .

Lomography Lady Grey krásny čiernobiely 35mm ISO 400 film, ktorý pridá kvalitu a eleganciu Tvojím fotkám. Pre zachytenie akcie a skvelých snímkoch pri nedostatku svetla, Lady Grey je najlepšou voľbou. Pozri si našu kolekciu Lomography filmov sem.

napísal/a denisesanjose a preložil/a tomas-scigulinsky

No comments yet, be the first