Have an account? Login | New to Lomography? Register | Lab | Current Site:

Lomography Kampaň - Jarná rozcvička: Posilňujte lajkovaním skončilo pred pred viac ako rokom

Máme tu druhý deň našej kampane s názvom Jarná rozcvička a dosť si veríme, že dnešná úloha sa vám bude páčiť! Úloha znie -- lajkuj 250 alebo viac fotiek v rámci Lomography komunity. Táto úloha vás posunie ďalej do ďalšieho kola a keď ju splníte, zarobíte ďalšie Piggies!

Foto od ophelia

Deň 2: Posilňujte lajkovaním – Lajkujte 250 fotiek

Táto úloha prebieha od 30. apríla (od obeda 12:00) do 1. mája (do obeda 12:00 stedoeurópskeho času)

Druhý deň maratónu máte za úlohu ‘Lajkovať’ 250 fotiek na Lomography stránke a po splnení úlohy tak získať 4 Piggy bodíky, ktoré môžte minúť v našom internetovom obchode. Keďže máme najväčšiu databázu analógových fotiek na internete, určite nepotrvá dlho a ‘prelajkujete’ sa k celkovému číslu 250. Chceli by sme vás samozrejme požiadať, aby ste ‘Lajkovali’ len tie fotky, ktoré sa vám vážne páčia! Vyberajte lomofotky, ktoré vás naozaj zaujali a neviete sa od nich odrthnúť. Táto úloha končí 1.mája, na obed o 12:00, stredoeurópskeho času.

Ako fotku ‘Lajkovať’

Lajkovanie fotiek v našej Fotosekcii je až smiešne jednoduché a zaberie asi tak nanosekundu (no dobre, možno trošilinku dlhšie). Prošte len kliknite na tlačidlo ‘Toto sa mi páči. Lajk!’ pod fotkou ktorá vás zaujala. Ak by ste uvítali pár lajkovacích trikov, fotku môžete lajknúť aj tak, že nad fotkou kliknete na tlačidlo ‘Like and next’ (Lajk a ďalej), alebo použijete skratku na klávesnici a ťuknete do písmenka ‘L’ , ktoré funguje rovnako ako ‘Like and next’ (ťuknite na ‘R’ ak chcete prejsť na ďalšiu fotku, bez lajkovania tej aktuálnej). Ak hľadáte zaručene dobré fotky, presuňte sa na našu stránku s Najlepšími fotkami – nájdete ich tam tony! Veľa šťastia priatelia!

Ešte nemáte svoj LomoHome? Žiaden problém, Zaregistrujte sa a vydajte sa snami na lomografické dobrodružstvo!

napísal/a cruzron a preložil/a sharkteeth

No comments yet, be the first

Read this article in another language

Originálna verzia článku bola napísaná po: English. Dostupný je aj po: Deutsch.